Kalendář akcí závodní sekce okruhového jachtingu YachtClubu Štětí

Kalendář akcí - 2016

Plan akci YC youth 2016.xlsx

 

Kalendář akcí závodního okruhového jachtingu na rok 2015 - PLÁNOVANÉ akce

 YCSOS 2015 

CTL 2015

 

Kalendář akcí závodního okruhového jachtingu na rok 2014 - PLÁNOVANÉ akce

leden 2014

31.01. - 02.02.  tréninkový pobyt YCSOS - Krušné hory pension Dornberk

únor 2014

11.2. - Setkání s Talent týmem

bžezen 2014

 

duben 2014

01. - 06.4.  Portorož - Slovinsko - soustředění YCSOS   

12. - 13.4.  Pohár YC Štětí - Labe                          Q2

19. - 20.4.  Zlatá plachta Barbory - Barbora Oldřichov Q4

16. - 20.4.  Portorož Easterregatta - Slovinsko Q5  

26. - 27.4.  Optimistický Mácháč - Máchovo jezero    Q3

26. - 03.5.  Puck - soustředění Talent tým - Polsko

květen 2014

03. - 04.5.  Memoriál Ing.Böhma - Máchovo jezero    Q1

09. - 11.5.  SEEOOC - Palič, Srbsko

10. - 11.5.  Jarní premiéra - Rozkoš                         Q4

17. - 18.5.  Memoriál Bruno Hámy - Máchovo jezero   Q1

17. - 18.5.  Májový pohár - Velké Dářko                   Q3

24. - 25.5.  Velká cena Dyje I. - Nové Mlýny             Q4

29.05 - 01.6. Pohár Marina Kamien Pomorski            IODA

31.5. - 01.6. - Jihočeský pohár - Dvořiště                 Q3     

červen 2014

03. - 06.6.  Soustředění YCSOS - Lipno 

07. - 08.6.  Cena Šumavy - Lipno Černá                   Q4

14. - 15.6.  O pohár starosty - Lipno                       Q3

20. - 22.6.  Choco Cup - Balaton

červenec 2014

07. - 20.7.  ME Optimist - Irsko

12. - 13.7.  Bambusová regata - Velké Dářko            Q3

srpen 2014

09. - 10.8.  Memoriál Oldy Vintišky - Máchovo jezero  Q2

16. - 17.8.  Cena Duchcova - Barbora Oldřichov        Q2

16. - 20.8.  Soustředění YCSOS - Lipno

21. - 24.8.  MČR Optimist - Lipno Černá                   Q5

30. - 31.8.  Grand Prix Bohemia - Máchovo jezero      Q2

září 2014

06. - 07.9.  Borůvková regata - Lipno                      Q4

13. - 14.9.  Podzimní regata - Jesenice                    Q3

20. - 21.9.  Modrý hrozen I. - Nové Mlýny                Q4

27. - 28.9.  Na jachtu - Nechranice                         Q4

říjen 2014

02. - 05.10. Mrduja Optimist Cup 2014 - Split Chorvatsko

04. - 05.10. Regata V.Vacka - Barbora Oldřichov       Q2

11. - 12.10. Baban Cup - Máchovo jezero                 Q2

24. - 30.10. Soustředění YCSOS - Igrane Chorvatsko

31.10. - 01.11. O Excalibur krále Artuše - Igrane Chrvatsko    Q1

listopad 2014

08. - 09.11. MČR TrQ - Vltava Praha                        Q6

               

 

 

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------

Kalendář akcí závodního okruhového jachtingu na rok 2013 - REALIZOVANÉ akce

trénink tréninkové akce   závod závody

YCSOS akce družstva l.t. Optimist   YCSSS akce družstva l.t. 29er 

 

leden 2013

11.-22.1.2013 trénink CAR Murcía "Infanta Cristina" Mar menor Los Alcázares ESP YCSSS

únor 2013

9.-25.2.2013 trénink a závod Sail the Gulf 2013 (Q-6mm) Persian Gulf Doha QAT YCSOS YCSSS

březen 2013

28.3.-1.4.2013 závod MM Easter Regatta (Q-5iz) Braassermermeer NED YCSOS

duben 2013

20.-21.4.2013 závod Zlatá plachta Barbory (Q-4K) Barbora Duchcov CZE YCSOS

27.-28.4.2012 závod VC YC Lipno (Q-4P) Lipno Lipno nad Vltavou CZE YCSOS

květen 2013

1.-5.5.2013 závod SEEOOC (Q-5iz) Palič Subotica SRB YCSOS

8.-12.5.2013 závod DYR (Q-6mm) IJsselmeer Workum NED YCSOS

11.-12.5.2013 závod Jarní premiéra I. (Q-4K) Rozkoš Č Skalice CZE YCSOS

květen 2013

18.-19.5.2013 závod Memoriál Bruno Hámy (Q-2) Máchovo j Doksy CZE YCSOS

25.-26.5.2013 závod Velká cena YC Dyje (Q-4P) Nové Mlýny CZE YCSOS

28.5.-2.6.2013 trénink a závod  Opti-Regatta  Mediterranean S Bodrum TUR YCSOS

červen 2013

1.-2.6.2013 závod Bohemia cup (Q-1) Máchovo j Staré Splavy CZE YCSOS

15.-16.6.2013 závod O pohár starosty Lipna (Q-3C) Lipno Lipno nad Vltavou CZE YCSOS

22.-23.6.2013 závod Optimistický Mácháč Máchovo j Česká Lípa CZE YCSOS

30.6.-11.7.2013 závod IODA N American Championship (Q-6me) Atlantic O Pembroke BER YCSOS

červenec 2013

6.-7.7.2012 závod Závod mladých nadějí (Q-4K) Velké Dářko CZE YCSOS

13.-14.7.2012 závod Bambusová regata (Q-3M) Velké Dářko CZE YCSOS

15.-26.7.2013 závod IODA Optimist World Championship (Q-8ms) L Garda Riva del Garada ITA YCSOS

srpen 2013

2.-18.8.2013 trénink SOUSTŘEDĚNÍ Adriatic S Igrane CRO YCSOS YCSSS

22.-26.8.2013 závod Mistrovství ČR Optimist Nové Mlýny Pavlov CZE YCSOS

30.8.-1.9.2013 závod Lipno reagata (Q-4P) Lipno Černá v Pošumaví CZE YCSOS

22.-31.8.2013 závod IODA Asian Championship (Q-6me) Pacific O Hayama JPN YCSOS

září 2013

14.-15.9.2013 závod Pohár ČR Optimist Nechranice - Vikletice CZE YCSOS

21.-22.10.2013 závod Český pohár Švestková regata Jesenice Cheb CZE YCSOS

21.-22.10.2013 závod Moravský pohár Valašskoslovácké mistrovství štěrkovna Hráza CZE YCSOS

25.-27.9.2013 trénink soustředění Optimist Nechranice - Vikletice CZE YCSOS

28.-29.9.2013 závod Pohár ČR Optimist 2.COOC - O pohár YC Štětí Nechranice - Vikletice CZE YCSOS

říjen 2013

2.-5.10.2013 závod Sail Qatar (Q-6mm) Persian Gulf Doha QAT YCSOS

12.-13.10.2013 závod Baban Cup I. krajský pohár Máchovo jezero CZE YCSOS

12.-13.10.2013 závod 69.Primátorský štít Vltava Praha CZE YCSOS

26.10.-03.11.2013 soustředění Igrane, Croatia

listopad 2013

01.-02.11.2013 závod O Excalibur krále Arthura

 

 

Vyhledávání

© 2008-2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode